Email *
Email újra *
Captcha *
Reload Captcha
Izgalmas lesz a június 16-18-án megrendezésre kerülő DTM a Hungaroringen: Michelisz Norbert vendégpilótaként versenyez a TCR-sorozatban, a német túraautó-bajnokság pedig felvonultatja a világ legjobb túraautóit, és persze kísérő eseményekben sem lesz hiány.
Harmadik alkalommal került megrendezésre a Volán Rallye Historic, idén már az MNASZ és az FIA védnöksége alatt, a magyar átlagtartó historic bajnokság első futamaként. Igen, ez az autóverseny az, ahol nem az győz, aki a leggyorsabb! Az idő azért az egyik legfontosabb, hiszen így mérhető össze a különböző teljesítményű és évjáratú old-vagy youngtimer autó. Nem untatnék senkit a szabályokkal hosszasan,…
A McLaren-Andretti csapatában debütáló Fernando Alonso úgy véli, hogy a pole pozíció elérhető lett volna számára az Indy 500 kvalifikációján, azonban egy motorhiba hátráltatta a vasárnapi nap folyamán.
Villámgyorsan hajt el Winkler Róbert, autós újságíró mellett Herczig Norbert, MOL támogatott háromszoros magyar rallye bajnok a MOL új online reklámfilmjében. A rövid reklámfilm a MOL online csatornáin, és a MOL töltőállomásokon lesz majd látható.
A ralikrossz Európa-bajnokság Super 1600-as kategóriájának idei második, belga versenyhétvégéjén nem sikerült a döntőbe jutás a címvédő Szabó Krisztiánnak, ebből adódóan az összetettben visszacsúszott az ötödik helyre, hátránya azonban csak kilenc pont az élen állóhoz képest.
Kiss Norbert, kétszeres Európa-bajnok versenyzőnk a 10. lett a gyorsasági kamion Eb idénynyitó versenyhétvégéjének vasárnapi első futamán az osztrák Red Bull Ringen, a negyedik versenyt pedig műszaki hiba miatt kénytelen volt feladni.