Email *
Email újra *
Captcha *
Lőrincz Tamás, Kiss Balázs és Korpási Bálint a napokban szabadult. A három sportembert az egyik budapesti szabadulószobába zárták, ahonnan végül kijutottak. A birkózók segítségére egy korábbi asztaliteniszező, Pattantyús Ádám sietett, aki a Sweet Escape ügyvezetőjeként ötletgazdája volt a közös játéknak. Közben kiderült, a frissen műtött Kiss Balázs már a gyógytornákra vágyik, de vállműtétje után fél kézzel is elbánt bonyolult zárakkal.
Megrendezték a magyar testépítő- és fitneszbajnokságot. A fővárosi versenyt a régi idők bajnokai is megtisztelték részvételükkel. Ez volt a sportág 50. magyar bajnoksága.
Jó formában mehetnek a magyar szkanderosok a világbajnokságra – derült ki a Judgement Day elnevezésű Világkupán Budapesten. A rangos nemzetközi viadalon 15 ország legjobbjai indultak, ahol a magyarok megnyerték a csapatversenyt, másodikként a horvátok zártak, megelőzve Olaszországot.
Magyar éremszerzés a szumó-világbajnokságon! Az Oszakában megrendezett vb-n Kerstner Róbert az open kategóriában felállhatott a dobogóra, miután bronzérmes lett. A junioroknál is volt egy magyar bronz: ott Szilágyi Erik a 80 kilósok között lett harmadik. Az érmeken túl vb-pontszerzőként zárt Pap Arnold, aki nehézsúlyban ötödik lett. A magyar szumósok így folytatták remek sorozatukat, hiszen ha az elmúlt három évben megrendezett…
Két magyar fiatal is a második helyen végzett a Malmöben megrendezett Nordic Junior Open elnevezésű rangos squash versenyen. Az U19-es korosztályban a lányoknál Chukwu Hannah, míg az U13-as fiúk mezőnyében Sáli Barnabás nyert ezüstérmet.
A magyar tekecsapatok ismét bizonyították, hogy a világ legjobbjai közé tartoznak.