Jelszó újra *
Email *
Email újra *
Captcha *
Két felnőtt magyar érem a szkander Európa-bajnokságon! A görögországi kontinensviadalon eddig is szép számmal gyűjtögették az érmeket a magyarok a különböző kategóriákban, az Eb utolsó előtti napján aztán Barzsó Henrietta a felnőtteknél - 60 kilogrammban - bronzérmet szerzett, akárcsak Kovács Péter a férfiaknál a 85 kilogrammosok mezőnyében. Mindketten bal kézzel voltak eredményesek Loutrakiban.
Folytatódott a sikerszéria! A görögországi szkander Európa-bajnokságon Fazekas Andrea jobb kézzel ezüstérmes lett a masters korosztályban a 60 kilogrammosok között. Ugyancsak második lett a masters mezőnyben Dobos Attila jobb kézzel a +100 kilogrammos kategóriában.
Huszonhat ország 1500 sportolója vesz részt a 2019-es ultimate frizbi Európa-bajnokságon, amelyet Győr városa rendez meg.
Újabb magyar érem a Görögországban zajló szkander Európa-bajnokságon. A Magyar Szkander Szövetség információi szerint vasárnap női masters kategóriában Fazekas Andrea bronzérmet szerzett, miután a 60 kilogrammosok mezőnyében bal kézzel harmadik lett.
A harmadik helyen végzett Hárspataki Gábor az Isztambulban megrendezett olimpiai kvalifikációs karate versenyen. A 102(!) ország 1800 sportolójának részvételével lebonyolított viadalon az MTK versenyzője a 75 kg-os súlycsoportban 190 induló között lett bronzérmes.
Magabiztos sikerrel vette az első akadályt a magyar férfi teke-válogatott Csehországban.