Email újra *
Captcha *
Brazil és francia források tudni vélik, a Williams már eldöntötte, hogy Robert Kubica lesz Felipe Massa utódja 2018-ban, és szerződésüket is aláírták - írja az m4sport.hu.
Elképesztően gyönyörű videót tett közzé a Red Bull!
Sebastian Vettel végre megtörte a Ferrari győzelem nélküli sorozatát és a Magyar Nagydíj óta először állhatott fel a dobogó tetejére vasárnap, a Brazil Nagydíjon, Sao Paulóban. A német pilóta szezonbeli ötödik győzelmét szerezte a dél-amerikai pályán, de a legnagyobb ünneplést mégsem ő kapta, hanem a leköszönő helyi hős, Felipe Massa. Bár tavaly már elbúcsúzott, de idén talán még a tavalyinál…
A Formula 1 vezérigazgatója, Chase Carey reagált azokra a vádakra, amelyeket Sergio Marchionne, a Ferrari elnöke fogalmazott meg vele, és az F1 vezetésével kapcsolatban. Az ír-amerikai üzletember hangsúlyozta, hogy a Liberty Media nem kívánja a sorozatot NASCAR-osra formálni.
A Red Bull ausztrál versenyzője, Daniel Ricciardo, valamint a Toro Rosso mindkét pilótája, Pierre Gasly és Brendon Hartley is 10-10 rajthelyes büntetést kapnak a Brazil Nagydíjon.
A Mercedes főnöke, Toto Wolff elárulta: nem fognak a szezon hátralevő részében kényelmesen hátradőlni, annak ellenére, hogy elhódították már mindkét bajnoki trófeát. Az osztrák üzletember úgy fogalmazott, hogy az utolsó két futamra úgy fognak tekinteni, mintha azok a 2018-as szezon első versenyei lennének.