Jelszó újra *
Email *
Email újra *
Captcha *

Megnyerte a Mitropa Kupa értékelését Fogasy Gergely és Berendi Dávid a horvátországi Opatija Ralin, ahol különleges utasa volt a Peugeot 208 T16-nak, egy lepke, amely a sebességi fokozat kijelzőjén teljesített egy gyorsaságit.

Sajnos egy rövid MARB futam adatott meg a fiúknak az április végi MARB futamon.

Interjú a Bajnok ralipárossal a Miskolc Rali után.

Győzelemmel zárta az Angel Petrol Rallye2 2018-as versenyét a JG2 Racing versenyzői a Tim Gábor - Timár Tamás páros az Opel Adam versenyautóval.

Interjú Juhász Csabival a Miskolc Rallye után.

Kategória harmadik helyén ért célba a Miskolc Ralin, a Kronome - Molnár ralipáros.
Interjú Ákossal a Miskolc Rallye után.

Interjú Zoltánnal a hétvégi rallycross verseny után.

Végre száraz aszfalton is megkezdhette az ismerkedést a Várkonyi-Makai duó a Korda Racing által biztosított Hyundai i20 R5-el az Opatija Rallye-n, ahol az abszolút 8. és a Mitropa Kupa 4. helyén végeztek.

Ifj Nedecki László a Kakucsringen járt rallycross versenyen az EUROASZFALT Rallycross OB II. KakucsRingi bajnoki futamán.

Remélhetőleg maga mögött hagyta a Ritmus ASE párosa az elmúlt időszak nagy esőit, havait és mínuszait és már sokkal kellemesebb időben vághatnak neki a festői környezetben rajtoló Opatija Rallye-nak, ami számukra a Mitropa kupa 2. futama, miután a navigátor világbajnoki munkássága miatt az előző Lavanttal Rallye-t kénytelenek voltak kihagyni.