Jelszó újra *
Email *
Email újra *
Captcha *

Május 25-én (szombaton) kerül megrendezésre a HQC Country Quad Országos Bajnokság 3. futama Piliscséven.

Fantasztikus eredménnyel zárta a múlt hétvégi MURAUER Rallyesprint-et a Speed Rally Team versenyzőpárosa, a Molnár István – Bárdos Péter duó!

Folytatódott a sikerszéria! A görögországi szkander Európa-bajnokságon Fazekas Andrea jobb kézzel ezüstérmes lett a masters korosztályban a 60 kilogrammosok között. Ugyancsak második lett a masters mezőnyben Dobos Attila jobb kézzel a +100 kilogrammos kategóriában.

Csomós Mixi és Nagy Attila Miskolcon ott folytatta, ahol Egerben abbahagyta.

Újabb magyar érem a Görögországban zajló szkander Európa-bajnokságon. A Magyar Szkander Szövetség információi szerint vasárnap női masters kategóriában Fazekas Andrea bronzérmet szerzett, miután a 60 kilogrammosok mezőnyében bal kézzel harmadik lett.

Verbóczki Luca két érmet szerzett a Görögországban zajló szkander Európa-bajnokságon.

Csengdu lesz a 2025-ben sorra kerülő, 12. Világjátékok házigazdája – döntött egyhangúan a Világjátékok Nemzetközi Szövetségének (IWGA) közgyűlése. A kínai város a négyévente sorra kerülő multisport-esemény rendezőinek a sorában az egyesült államokbeli Birminghamet követi majd, amely 2021-ben több mint 30 sportágban 100 ország 3600 sportolóját látja vendégül.

Csütörtökön tartotta közgyűlését a Nemzeti Versenysport Szövetség. A Magyar Sport Házában lebonyolított eseményen az NVESZ együttműködési megállapodást kötött a Magyar Antidopping Csoporttal, valamint négy sportágat felvettek a tagszervezetek közé.

A csehországi Rokycany ad otthont az idei csapat-világbajnokságnak. A felnőtt vb előtt az utánpótláskorúak is pályára lépnek, ugyanis az U14-eseknél világkupát, az U18-asoknál pedig csapat-világbajnokságot rendeznek – tudtuk meg Bátor Gábortól, a Magyar Tekeszövetség főtitkárától.

Nyolcadik lett a magyar férfi válogatott a Birminghamben rendezett fallabda csapat Európa-bajnokságon. Az együttes utolsó találkozóján 3-1-re maradt alul Svájc ellen, így jövőre a másodosztályban folytathatja. A kiesés ellenére ez a sportág történetének legjobb magyar helyezése, és a mutatott játékkal is elégedett a szakvezetés.