Email *
Email újra *
Captcha *
Reload Captcha
A WBPF szövetség által Mongóliában megrendezett fitnesz- és testépítő-világbajnokságon a négyfős magyar együttes összesen két érmet szerzett.
Bronzérmet nyert Magyarország számára Karina Gavrikova a spanyolországi Santa Susanában rendezett fitnesz Európa-bajnokságon. A 44 ország 1100 versenyzőjét felvonultató kontinensviadalon a 45 fős magyar válogatott számos további dobogó közeli helyezést is szerzett, és összességében hatodik lett a nemzetek versengésében.
A testmozgás formában tart és segít abban, hogy a mindennapokban is a lehető legtöbbet hozzuk ki magunkból. De mi van akkor, ha az edzések autóroncsok vagy agancsok között zajlanak? A következő összeállításban megismerheted a világ legkülönlegesebb edzőtermeit.
Első lett Kocsis Alexandra a bikini fitness C kategóriában az Arnold Schwarzenegger nevével fémjelzett Arnold Classicon, a világ legnagyobb és legszínvonalasabb testépítő és fitnesz versenyén.
A sportág legtekintélyesebb világszervezete, az IFBB a november 13-i hétvégén először rendezte meg Budapesten a Fitness Világbajnoságot. A sportág rangos seregszemléjén 55 ország 750 versenyzője, köztük 62 magyar vett részt. Kemény felkészülést a HELL Racing Team nagyon sikeres fitness modellje, Kocsis Alexandra a tőle megszokott formát hozta és egészen a dobogóig menetelt, így nem egészen egy évvel azután, hogy belevágott…
Kovács Lajos Európa-bajnok lett Bolognában! A testépítő a Nemzetközi Naturál Testépítők Szövetségének kontinensbajnokságán a men physic, 180 cm feletti kategóriában szerzett aranyérmet.