Jelszó újra *
Email *
Email újra *
Captcha *
Március 10-én véget ér a várakozás. Akkor kerül megrendezésre az új MotoGP szezon első versenye Katarban. A német kenőanyag-specialista LIQUI MOLY sokféleképpen képviselteti magát, és új reménységgel is rendelkezik.
Fantasztikus sikert aratott Kovács Bálint a Katari Nemzetközi Bajnokság Superstock 600-asok mezőnyében. A H-Moto Team 17 éves motorosa az első futamon felállhatott a dobogóra, míg a másodikon a negyedik helyen végzett, így megmaradt az esélye arra, hogy összetettben is odaérjen a harmadik helyre. A záró versenyhétvégére másfél hónap múlva kerül sor Dohában.
2019-ben a Triumph Way országos bajnoksággá avanzsálódott.
A H-Moto Team fiatal motorversenyzője kemény edzőtáboron van túl, hiszen négy napon keresztül kizárólag a fizikai felkészülésen volt a fő hangsúly Tiszakécskén. Az edzéseket vezető Lécz Gergő szerint Ádám szeme előtt a napi három edzésen kizárólag az elérendő cél lebegett.
A második fordulóban is bizonyította Kovács Bálint, hogy nem véletlenül kapott ismét lehetőséget a Katari Nemzetközi Bajnokságban. A H-Moto Team fiatal motorosa a Superstock 600-asok mezőnyében már a második versenyhétvégéjén van túl, ahol ezúttal is az élmezőny tagjaként látta meg a kockás zászlót. A dohai pályán rendezett futamokon előbb az ötödik, majd a negyedik helyen végzett, így sikerült megerősítenie az…
Rögtön az első futamon megmutatta Kovács Bálint, hogy nem véletlenül kapott ismét lehetőséget a Losail Ázsiai Bajnokságban. A H-Moto Team fiatal motorosa a Katari Nemzetközi Bajnokság Superstock 600-as kategóriájának első futama után máris felállhatott a dobogóra – a harmadik helyen intették le –, míg a második versenyen negyedikként zárt, ahol ráadásul megfutotta eddigi legjobb köridejét is, azaz alaposan feljavult a…