Email *
Email újra *
Captcha *
Reload Captcha
A hétvégén a belgiumi Zolderben folytatódott a német nemzeti bajnokság, az IDM, ahol ezúttal Györfi Alen képviselte a 220 Volt H-Moto Team csapatát. A korábbi Európa-bajnok ezúttal nem tudta megismételni az eddigi remeklését, és a számára ismeretlen zolderi pályán végül a nyolcadik helyen intették le az első futamon, míg a másodikon bukott.
Az ADAC Junior Cup következő versenyhétvégéjén újabb pontszerzéssel folytatná szereplését Somosi Alexander és Kakuszi Ádám. Mindemellett a 220 Volt H-Moto Team utánpótláskorú versenyzői a hétvégén Kakucson pattannak motorra.
Jövő hétvégén több mint egy évtized után rendeznek ismét rangos motokrosszversenyt Magyarországon.
A 220 Volt H-Moto Team összes fiatalja számára elkezdődött a versenyszezon. Kecskés Tomi, Kovács Zoltán, Szilágyi Krisztián és Milán, Szilárd Zalán, valamint Varga Tibi a MAMS Kispályás Utánpótlás Bajnokságban, míg Kecskés Bence az Olasz Utánpótlás Bajnokság 3. fordulójában gurult aszfaltra a hétvégén.
A 220 Volt H-Moto Team legifjabb versenyzői számára is elkezdődik az idei bajnoki szezon: Kecskés Tomi, Kovács Zoltán, Szilágyi Krisztián és Milán, Szilárd Zalán és Varga Tibi a MAMS Kispályás Utánpótlás Bajnokságban, míg Kecskés Bence az Olasz Utánpótlás Bajnokság 3. fordulójában gurul aszfaltra a hétvégén. A tavaly, a PW50 Speciálban bajnoki címet szerző Vincze Hanna viszont sérülés miatt kihagyja a…
Az Endurocross Bajnokság hétvégi fordulója a szezon eddigi legkeményebb erőpróbája elé állította a Korda Racing motorosait - ennek ellenére nem tértek haza üres kézzel.