Email *
Email újra *
Captcha *
Interjú Negyedi Ferivel a 2018-as Shorttrack szezon előtt.
Piliscséven rendezték meg az endurokrossz-bajnokság utolsó fordulóját, az úgy nevezett Királyválasztót. Igen, a megnevezés igencsak találó, hiszen úgymond itt kerül megválasztásra a "Dombok Királya". A község egyébként nemcsak a magyar motokrossz egyik bölcsője, hanem itt található az egyik legnehezebb pálya is.
A hétvégén lehetőséget kap a bemutatkozásra a brit Superbike-bajnokságban Gyutai Adrián, ugyanis a 26 éves magyar motoros a sorozat záróeseményén, Brands Hatchben áll rajthoz.
A hazai bajnokság és Magyar Kupa pannoniaringi szezonzáróján a 220 Volt H-Moto Team korábbi Európa-bajnoka, Györfi Alen csapattársa edzőmotorjával lett harmadik, míg Kovács Bálint az utolsó körben elesett a második helyen száguldva.
Ahogy arról már korábban beszámoltunk, a kiváló magyar endurocross-versenyző, Szekeres Viktória balesetet szenvedett az április 8-i Endurocross Magyar Bajnokság második fordulóján, Ácson. Szekeres Viktória azóta is mindent megtesz azért, hogy minél előbb visszatérhessen a versenypályákra - rehabilitációja alatt pedig új kihívásokra is lelt.
Noha az elmúlt hétvégén lezárták a 2017-es szezont a 220 Volt H-Moto Team motorosai, már most megkezdik a felkészülést a jövő évre. A csapat korábbi Európa-bajnoka, Györfi Alen és a német Suzuki GSX-R Cup sorozatban bemutatkozó Kovács Bálint az október 9-én, a Pannoniaringen megrendezésre kerülő OB és Magyar Kupa utolsó futamán is rajthoz áll.