Email *
Email újra *
Captcha *
Reload Captcha
Hat év szünet után, egész pontosan 2015-ben hasonló címmel jelentek meg cikkek: a háromszoros abszolút magyar bajnok, Benik Balázs ugyanis egyszerűen nem tudja és nem is akarja abbahagyni kedvenc sportágát és idén júliusban újra felveszi a kesztyűt és minden más kötelező védőfelszerelést, hogy a 24. Veszprém Rallye-n rajthoz álljon.
A szezon negyedik futamán, a Székesfehérvár Rallye-n ismét dobogóra állt a Vincze Ferenc - Bazsó Attila kettős.
A Botka Rally Team autócserére adta a fejét, ami ami a tények ismeretében nem is olyan meglepő: a 2015-ös Mitsubishi-s Európa-bajnoki cím után R5-ös autóra váltott Botka Dávid, de a DS3 nem azt adta, amire a pilóta számított. A csapat garázsába ezúttal egy SKODA Fabia R5 érkezik és a lelkes gárda még lelkesebb vezetője nagyon bízik az új jövevényben.
Se Ogier, se Neuville. Ott Tanak lett végül a Szardínia Rali győztese vasárnap. Az igen fordulatos raliról a fiatal észt pilóta ralis pályafutása első győztes trófeáját viheti haza. A toyotás Jari-Matti Latvala lett a második, míg a bronzérmes helyen a győzelemre is nagy eséllyel pályázó Thierry Neuville ért célba a Hyundai-al. A belga pilótának ez volt zsinórban az ötödik dobogós…
Beszélgetés Farkas Kálmán csapatvezetővel az ISEUM Rally után, a Székesfehérvár Rally előtt.
Nem úgy sikerült a 32. Fuchs Velenje Rallye a Ritmus Ase párosának, mint szerették volna, egészségügyi probléma miatt nagy kihívás volt a célba érés is.