Email *
Email újra *
Captcha *
Reload Captcha
Kiválón sikerült az új R4-es Mitsubishivel való debütálás a Várkonyi-Makai párosnak a Mitropa Kupa hazai versenyén, a Baranya Kupán.
A murvás Szardínia Rali után a hétvégi aszfaltos Német Ralin is Ott Tanak, az M-Sport pilótája győzedelmeskedett. Tanak végig nagyon jól versenyzett, a rali elejétől kezdve domináns versenyzést mutatott be, jól feküdt ez az úttípus is az észt tehetségnek. A Citroen ezúttal összeszedte magát, hiszen másodiknak nagy meglepetésre Andreas Mikkelsen ért célba a C3-as volánja mögött. Sebastien Ogier is nagyon…
Az etyeki és a soproni borvidéket járja be a jövő pénteken rajtoló 22. Magyar Borok Útja Rallye.
A kilencszeres világbajnok a CitroënC3 volánja mögé pattant be egy teszt erejéig.
Idén is augusztusban kapott helyet a Német Rali a 2017-es versenynaptárban, így a nyári akciók ezzel a nagyon kedvelt aszfaltos futammal zárulnak. A szakértő pilóták alig várják, hogy megmutathassák, hogy ki is az úr betonon. Várhatóan nagyszerű élményt nyújt majd a rali mind a résztvevőknek, mind a várhatóan 200 ezres nézőtömegnek. Egy dolog változtathat csak ezen, s ez az időjárás,…
Esapekka Lappi nyerte meg a Finn Ralit vasárnap, s ezzel világbajnoki ralis pályafutása első győzelmét gyűjtötte be Finnországban. Elfyn Evans britként a második helyre ékelődött be az első Lappi és a szintén finn harmadik helyezett Juho Hanninen közé.