Email újra *
Captcha *
Joci és Zsolti, avagy az Opel sosem kop el, főleg nem egy Mikulás Rally-n. Kezdhetném így a bevezetőmet a 21. TAXI4 Mikulás Rallye 2017 után.
Marcell és Karesz, avagy az Opel sosem kop el, főleg nem egy Mikulás Rally-n. Kezdhetném így a bevezetőmet a 21. TAXI4 Mukilás Rallye 2017 után.
Új autó, régi pályák, boldogan a célban, kezdhetném így a bevezetőmet a 21. TAXI4 Mikulás Rallye 2017 után.
Felipe Massa különös botrányba keveredett: a brazil ugyanis részt vett a Dél-Amerikában nagy népszerűségnek örvendő 500 Milhas de Kart  gokartversenyen, azonban csapatát kizárták, mivel csapattársa, Rodrigo Dantas összeverekedett a rivális Tuka Rochával. Massáékat kizárták, így a versenyt Rubens Barrichellóék  nyerték.
A Katari Nemzetközi Bajnokság Superstock 600-as kategóriájában remekül startolt Kovács Bálint, hiszen a múlt hétvégi duplafutamos versenyen a 220 Volt H-Moto Team 16 éves motorosa azonnal letette a névjegyét, ugyanis mindkét versenyen hibátlan motorozást bemutatva az ötödik helyen végzett, és a megszerzett 22 pontjával az ötödik helyen várja a bajnokság – február első hétvégéjén rendezendő – folytatását.
Sikeresen teljesítette Várkonyi Szabolcs és Várkonyi-Cser Mónika a 21. Mikulás Rallye-t a Hyundai I20 R5-el.