Email *
Email újra *
Captcha *
Reload Captcha
Poór Brigitta nyerte az európai extrém tereptriatlon sorozat dániai döntőjét, amely egyben a szám Európa-bajnoksága is volt.
Szőnyi Ferenc minden idők legjobb magyar eredményével diadalmaskodott a svájci tízszeres Ironman triatlonversenyen. A megmérettetés résztvevői 38 kilométer úsztak, 1800 kilométer kerékpároztak és 422 kilométert futottak.
A németországi tereptriatlon világkupa-futamon Poór Brigitta diadalmaskodott, pontosan egy héttel azután, hogy Lengyelországban is a dobogó legfelső fokára állhatott fel.
A lengyelországi tereptriatlon világkupa-futamon Poór Brigitta diadalmaskodott, míg a férfiaknál Mester Bálint a 13. helyen ért célba.
Nagy sikerként értékelte az U23-as triatlon-válogatott három érmet eredményező Európa-bajnoki szereplését Bátorfi Béla, a magyar sportági szövetség (MTSZ) elnöke.
A franciaországi Xonrupt-Longemer-ben rendezett tereptriatlon világkupa-futamon Poór Brigitta ezüstérmet szerzett. A magyar sportoló ezzel vezeti az XTERRA sorozat európai ranglistáját.