Email *
Email újra *
Captcha *
Reload Captcha
Az úszók rövidpályás világkupájának összetett pontversenyében - a három állomás alkotta európai szakasz zárultával - a svéd Sarah Sjöström vezet az ötszörös győztes Hosszú Katinka előtt.
Rasovszky Kristóf nyerte a nyíltvízi úszók 10 kilométeres világkupa versenyét a kanadai Quebecben.
A hidegfront várható hétvégi betörése miatt szombaton nem rendeznek nyíltvízi úszóversenyeket Balatonfüreden a Magyarországon zajló masters vizes világbajnokságon.
Az úszók Berlinben zajló rövidpályás világkupájának második versenynapján Hosszú Katinka megdöntötte saját világcsúcsát, s 56.51 másodperccel nyert 100 méter vegyesen.
Hét érmet, közte két aranyat nyertek a magyarok a nyíltvízi úszók hétvégi junior Európa-bajnokságán, Marseille-ben.
A rövidpályás világkupa-sorozat második állomásának első napján, Berlinben Hosszú Katinka saját, 4:19.46 perces világcsúcsához közeli idővel, 4:19.82-vel nyerte a 400 méteres vegyesúszást.