Jelszó újra *
Email *
Email újra *
Captcha *
Hosszú Katinka 400 méter vegyesen, Gyurta Gergely pedig 1500 méter gyorson győzött a rövidpályás úszó világkupa-sorozat utolsó állomásának vasárnapi zárónapján, Szingapúrban.
Hosszú Katinka 200 méter vegyesen, Bernek Péter pedig 400 méter gyorson nyert a rövidpályás úszó világkupa-sorozat utolsó állomásának szombati első napján, Szingapúrban.
Egyesül két pécsi úszószakosztály: az ANK Úszóklub a PSN Zrt. Sportiskola keretein belül folytatja tovább működését; versenyzőik decemberben, a mexikói paraúszó-vb-n már azonos klubszínekben állnak rajtkőre - tájékoztatta a Pécsi Sport Nonprofit (PSN) Zrt. csütörtökön az MTI-t.
Hosszú Katinka 100 méter vegyesen nyert, 200 méter háton pedig harmadik lett a rövidpályás úszó világkupa-sorozat tokiói állomásának második napján. Szerdán rajta kívül még három magyar szerzett érmet.
A rövidpályás úszó világkupa tokiói állomásának első napján Hosszú Katinka könnyed győzelmet aratott 400 méter vegyesen.
Cseh László sérülése ellenére sem hagyta ki múlt héten a százhalombattai rövidpályás úszó országos bajnokságot, mert az a decemberi Európa-bajnokságra való felkészülés tervezett része volt.