Jelszó újra *
Email *
Email újra *
Captcha *
A magyar játékosok egy-egy arany- és ezüstérmet szereztek a vasárnap véget ért szombathelyi ifjúsági és serdülő nemzetközi asztalitenisz versenyen.
A Budapesten rendezett kadet tekvondó Európa-bajnokságot a magyar válogatott összesen két éremmel zárta.
A győri 14. nyári Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF) keddi versenynapján a magyarok hét érmet, közte egy aranyat szereztek.
A portugáliai Guimaraesben rendezett utánpótlás asztalitenisz Európa-bajnokságon Harasztovich Fanni a bolgár Maria Jovkovával megnyerte az ifjúsági párosversenyt. Molnár István, illetve a Juhász Patrik, Nagy Norbert duó bronzérmes lett, szintén párosban, ugyanebben a korosztályban.
A portugáliai Guimaraesben zajló utánpótlás asztalitenisz Európa-bajnokságon a magyar együttes bronzérmet szerzett a serdülő fiúk (15-16 évesek) csapatversenyében.
Egy ezüst- és három bronzérmet nyertek a magyar fiatalok a horvátországi Umagban megrendezett Karate1 Ifjúsági Világkupán. A monumentális verseny – amelyen közel 80 ország 2500 fiatal versenyzője mutatta meg tudását – a Karate Világszövetség, a WKF hagyományos nemzetközi edzőtáborának lezárása volt.