Jelszó újra *
Email *
Email újra *
Captcha *
Negyeddöntőzhet a Szeged és a Zalaegerszeg férficsapata a Bajnokok Ligájában. A nőknél a Rákoshegyi VSE, míg a férfiaknál a Répcelak búcsúzott a sorozat nyolcaddöntőjében.
Meghódította Rómát a kick-boxos Veres Roland és Richárd: a testvérek az olasz fővárosban kétfős csapatok számára rendezett nemzetközi versenyen hét kategóriában indultak el, és mindegyikben diadalmaskodtak. Az idén három Európa-bajnoki címet nyert Veres Roland elmondta: tavalyhoz hasonlóan idén is szeretne az Év Sportolója gálán részt venni, vagyis bekerülni az esztendő legjobb tíz hazai versenyzője közé.
Négy éremmel zártak a magyar szkanderesek a bresciai Világkupán. A Magyar Szkander Szövetség információi szerint a Dóró Zsolt szövetségi kapitány által irányított csapatból a junior Kozák Máté aranyérmet szerzett, miután a 80 kilósok között jobb kézzel nem talált legyőzőre. Ezüstérmes lett Nemes Levente ugyancsak jobb kézzel a junior +90 kilogrammos kategóriában és a nehézsúlyú Németh Róbert a felnőttek között (ballal).…
Megvan a 2018-as év legjobbja a szumósoknál! A kitüntető címet idén Végh Richárd érdemelte ki. A válogatott versenyző idén a Taipeiben megrendezett szumó-világbajnokságon aranyérmes lett, akárcsak az észtországi Rakverében, ahol az Európa-bajnokságot bonyolították le.
Lőrincz Tamás a magyaros ízek megszállottja. A 2018-as budapesti birkózó-világbajnokságon ezüstérmet szerző klasszis kedveli a fűszeres ételeket, és az édesanyja főztjét, így nem meglepő, hogy a hazai birkózó-világbajnokság alkalmából a hazai könyvesboltok polcaira került kiadványban a paradicsomos húsgombóc elkészítését választotta. „Sok helyen megfordultam világszerte, de a magyar gasztronómia rabja vagyok. Azon belül is édesanyám főztje az, ami nálam az etalon. A…
A hétvégén rendezték a fallabda országos csapatbajnokság első fordulóját. Az első osztály együtteseit a budapesti City Squash Club látta vendégül. A mérkőzések során a Viktor BLE szerepelt a legjobban, amely mindhárom összecsapását 4-0-ra nyerte.