Jelszó újra *
Email *
Email újra *
Captcha *
A TV2 extrémsport reality-jébe tett kitérő és a koronavírus járvány okozta leállások után ismét a kick-box teszi ki Mórádi Zsolt napjainak túlnyomó részét. A tíz világbajnoki címével a sportág történetének legeredményesebb versenyzőjét még két évvel visszavonulása után is annyira becsben tartják, hogy több online szeminárium megtartására kérték fel. A hétvégén 12 országból 150-en figyelték az oktatását – adta hírül a…
A testépítőknél megrendezték az első IFBB e-Európa-bajnokságot. A kontinensbajnokságon Magyarországot öt induló képviselte. A 20 ország legjobbjait felvonultató Európa-bajnokságon fitmodell open kategóriában végül Szalai Evelin ezüstérmet szerzett. Bikini fitness-ben a +166 cm-es kategóriában Helstáb Lilla bejutott a fináléba, és a 6. helyet szerezte meg.
Újraindult a szkanderszezon! A sportágban megrendezték a Gemenc Kupát. A halászteleki verseny egyben országos bajnokság is volt.
Bár hónapokig nem fogott kesztyűt, mégsem akar elszakadni sportágától a háromszoros világbajnok dr. Busa Gabriella. A versenyzéstől tavaly novemberben visszavonult 31 éves kick-boxos öt hónapon keresztül szerepelt a TV2 extrémsport reality-jének második évadában, ahol a nézők szeretete mellett a legjobb női versenyző címet is sikerült elnyernie. A rendőri végzettség mellett jogi diplomával is rendelkező, nyomozóként dolgozó sportoló a Dominikai Köztársaságból…
A szumósoknál változik a Világjátékok-kvalifikáció. A sportágban az egyes Európa Kupákon szerzett pontokat összesítik, és azok alapján dőlnek el az indulási jogok.