Jelszó újra *
Email *
Email újra *
Captcha *
Ismét világbajnoki döntőt táncolt a magyar bajnok. Andrea Silvestri és Váradi Martina a hatodik helyen végzett a latintáncok világbajnokságán. A moszkvai vb-n a másik magyar páros, Hidi Balázs és Kis Violetta egy szlovák párossal holtversenyben a 41-42. helyen zárt.
Magyar táncművész is részese Európa egyik legizgalmasabb táncos show-jának. A szlovéniai Ljubljanában nagy sikerrel játsszák a Dance Amore című darabot, amelyben világ- és Európa-bajnokok kaptak szerepet. Ebben a társulatban van Tóth Orsolya is, aki több országban is versenyzett, sőt, Spanyolországban és Csehországban bajnoki címet is szerzett.
Ismét Eb-döntőt táncolt a magyar bajnok páros. A Párizsban megrendezett latintáncok Európa-bajnokságán a szabályok értelmében két magyar páros lépett parkettre.
Zsámboki Marcell maradt a Magyar TáncSport Szakszövetség elnöke. A sportvezető 2018 nyarán vette át a szövetség irányítását, miután elődje, Sági István lemondott. Az elnöki posztra Zsámboki Marcellen kívül Sándor Zoltán pályázott, a közgyűlés végül előbbinek szavazott további három évre bizalmat.
Május 25-én megrendezik az idei latintáncok Európa-bajnokságát. A magyar színeket az Eb-döntős Andrea Silvestri és Váradi Martinán kívül a Miha Zerjav, Karcagi Laura duó képviseli. Egy évvel ezelőtt Magyarország rendezte meg a kontinensbajnokságot.
Grand Slam-döntőt táncolt a magyar bajnok. Andrea Silvestri és Váradi Martina a WDSF Grand Slam-sorozat bukaresti állomásán a latin mezőnyben bejutott a legjobbak közé, ahol végül a hatodik helyen zárt. Váradi Martináék eredménye volt a legjobb magyar helyezés a román fővárosban.