Email *
Email újra *
Captcha *
Reload Captcha
A Zengő Motorsport ma Facebookon, egy élő bejelentkezés keretében jelentette be, hogy idén a volt Forma-1-es versenyző, Olivier Panis fia, Aurélien Panis kapja meg a csapat egyik WTCC-s ülését.
Marad 2017-ben is a gyári Honda csapatánál Michelisz Norbert, míg a WTCC 2012-es világbajnoka, Rob Huff távozik a japán alakulattól.
Negyedik lett a túraautó-világbajnokság (WTCC) összetett pontversenyében Michelisz Norbert, aki előbb az ötödik, majd a második futamon a negyedik helyen végzett a bajnokság idei utolsó, katari állomásán.
Történelmi sikert ért el a Zengő Motorsport két ifjú versenyzője, Nagy Dani és Ficza Feri a Dohában megrendezett FIA Túraautó-világbajnokság második szabadedzésén, hiszen mind a ketten a legjobb tízben végeztek: Nagy a hetedik, míg Ficza kilencedik lett.
Michelisz Norbert előbb a második, majd a 11. helyen végzett a túraautó-világbajnokság (WTCC) idei szezonjának tizedik állomásán, Sanghajban.
Michelisz Norbert előbb futamot nyert, majd a nyolcadik helyen végzett a túraautó-világbajnokság (WTCC) idei szezonjának kilencedik állomásán, a japán Motegiben.