blank

Túl vagyunk a 2016-os Szilveszter rally-n, ami most is tartotta azt a tendenciát, hogy egyre jobban élvezem!

Szilveszter Rallye 2016.12.28-29.
Nagy Norbert – Szilassy Arnold, Mitsubishi Lancer Evo IX.

A pálya szerintem most volt az eddigi legjobb, az autó tökéletesen fel volt készítve, és most is kiválóan össze tudtunk dolgozni Szilassy Arnold navigátorommal!

Az első nap a teszttel telt, itt volt lehetőségem először kipróbálni az Evo9-est, bár nagy meglepetés nem tudott érni, hiszen mentem már hasonló autókkal, tehát inkább a rally-ba való visszaszokás volt az elsődleges feladat, illetve a rajtok gyakorlása.

Másnap egész nap pályajárás volt, illetve az esti körgyors, ami nyilván már sötétben zajlott, ez plusz egy kis érdekességet adott a szakasznak. Harmadnap egész nap ment a verseny, aminek a végén az abszolút 14-edik helyet értük el, ami felülmúlja a várakozásaimat.

Szeretném megköszönni mindezt a támogatóimnak, navigátoromnak, a szervizcsapatnak, és a szurkolóimnak!

Ezzel zártuk tehát az évet, jöhet 2017, újabb célokkal, és újabb megmászandó dobogókkal!