Keresés
Close this search box.
Fotó: Facebook (Zlatan Ibrahimovic)

Ibrahimovic beletörődött az eltiltásába

Fotó: Facebook (Zlatan Ibrahimovic)

Tyrone Mings lekönyökléséért hárommeccses eltiltást kapott az Angol Labdarúgó Szövetségtől (FA) Zlatan Ibrahimovic, aki nem fellebbezett a döntés ellen.

A svéd támadó és a Bournemouth védője még szombaton, a két csapat egymás elleni bajnokiján akadt össze egymással: előbb Mings lépett rá a földön fekvő csatár fejére, majd nem sokkal később, egy szögletrúgás után Ibrahimovic törlesztett, és arcon könyökölte a védőt.

Az FA „szándékos durvaság” miatt indított eljárást a két játékos ellen, és a támadó jelezte, nem kíván fellebbezni a döntés ellen – áll a manchesteri klub hivatalos honlapján.

Mindez azt jelenti, Ibrahimovic nem léphet pályára csapata jövő hétfői, Chelsea elleni FA Kupanegyeddöntőjében, valamint a Middlesbrough és a West Bromwich Albion elleni bajnokikon. Ott lehet viszont a Rosztov Don elleni Európa Liga-párharc mindkét összecsapásán.

Ibrahimovic eddig a bajnokságban 26 mérkőzésen 15 gólt szerzett, és csak az Arsenal elleni találkozót hagyta ki.

A szerzőről

Szólj hozzá

Kapcsolódó bejegyzések

Scroll to Top