MTI Fotó: Komka Péter

Egri siker a Hannover ellen

Három gólos diadalt aratott az Eger a Hannover fölött a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik, szerdai fordulójában.

Dabrowski Norbert csapatának fontos volt a hazai győzelem, mert az első három fordulóban egy győzelem mellett kétszer kikapott.

Az első negyed kilenc találatot hozott, a folytatásban viszont már nehezebben estek a gólok. A második nyolc percben két eredményes akcióval háromra növelte előnyét az Eger, s ugyanennyi volt a különbség a harmadik után is. A negyedik szakasz elején 9-5-re módosult az állás, s bár a Hannover gyorsan visszajött két gólra (9-7), Hosnyánszky Norbert beállította a végeredményt.

A magyar csapat a következő fordulóban a spanyol CNA Barceloneta vendége lesz február 8-án.