Keresés
Close this search box.

Labdarúgás

Fotó: MTI
Bologna

Így értékelték az olaszok Nagy Ádámot

Túl van első olasz élvonalbeli mérkőzésén Nagy Ádám. A Bologna újdonsült magyar labdarúgójának teljesítményét a La Gazzetta dello Sport is értékelte, s igencsak elismerősen nyilatkoztak ...
Fotó: Facebook (MLSZ - Magyar Labdarúgó Szövetség)
Bernd Storck

Storck kijelölte, hogy kikre számít a vb-selejtezőn

Kijelölte Bernd Storck szövetségi kapitány a Feröer-szigetek elleni vb-selejtezőben pályára lépő magyar válogatott keretét, mindemellett a német szakvezető a szakmai stábon is változtatott.
MTI Fotó: Petrovits László
Labdarúgás

Elhunyt az UTE örökös bajnoka

Az UTE örökös bajnoka, valamint a labdarúgó-szakosztály korábbi elnöke, Rajna Károly 82 éves korában távozott el az élők sorából.
blank
Debreceni VSC

Portugál edzővel erősít a Debrecen

A Debreceni VSC futballcsapatának a portugál Leonel Pontes lett az új vezetőedzője.
Fotó: Facebook (MLSZ - Magyar Labdarúgó Szövetség)
alVahda

Dzsudzsák Balázs az arab emírségekbeli al-Vahdában folytatja

Az egyesült arab emírségekbeli al-Vahda labdarúgócsapatában folytatja pályafutását Dzsudzsák Balázs, a nyári franciaországi Európa-bajnokságon nyolcaddöntős magyar válogatott csapatkapitánya.
Fotó: Facebook (MLSZ - Magyar Labdarúgó Szövetség)
Futball

Méltón búcsúztatják Királyt és Juhászt

Egy barátságos mérkőzés keretében búcsúztatják novemberben a magyar labdarúgó-válogatott két visszavonuló játékosát, Király Gábort és Juhász Rolandot.
blank
Európa Liga

Búcsúzott a Videoton az EL-től

A nemzetközi kupaporondon a Videoton FC volt még versenyben, azonban a mai meccs után a székesfehérváriak is búcsúzni kényszerültek az Európa Liga-selejtezőtől. A magyar csapat ...
Fotó: Facebook (MLSZ - Magyar Labdarúgó Szövetség)
Futball

Itt a vége: nem szerepel többet a válogatottban Király Gábor

Visszavonult a labdarúgó-válogatottól Király Gábor. A kapus úgy érzi, hogy a magyar csapat nyolcaddöntős Eb-szereplésénél nem lehetett volna számára méltóbb búcsú.
MTI Fotó: Czeglédi Zsolt
DVSC

Megszerezte első győzelmét a DVSC

Megszerezte első győzelmét a labdarúgó OTP Bank Liga új idényében a DVSC-TEVA, amely a harmadik forduló vasárnapi játéknapján 4-0-ra nyert az újonc Gyirmót ellen.
MTI Fotó: Koszticsák Szilárd
Futball

Lázok góljával győzött az Újpest

Az Újpest 1-0-ra legyőzte a Paksot a labdarúgó OTP Bank Liga harmadik fordulójának szombati játéknapján, az angyalföldi Illovszky Stadionban.
MTI Fotó: Földi Imre
Ferencváros

„Nagyon szégyelljük, ami történt”

Az FTC futballcsapatának klubelnöke, Kubatov Gábor kijelentette, hogy a céljuk az, hogy a Ferencváros bejusson a Bajnokok Ligája csoportkörébe, majd a sajtóeseményen kitért arra is, ...
Fotó: Facebook (Újpest FC (hivatalos)
Labdarúgás

Szeptemberben kerül napirendre az Újpest ügye

Az Újpest FC ügyét szeptember 15-én fogják tárgyalni, miután a nemzetközi Sportdöntőbíróság (CAS) ezt az időpontot tűzte ki. Ezzel egészen biztossá vált az, hogy a ...
Scroll to Top